Paslaugos

Šunų dresūros mokyklą "ŠARMAS" gali lankyti įvairių veislių (taip pat ir beveisliai), bet kokio amžiaus ir dydžio šunys.

Vyksta individualūs ir grupiniai užsiėmimai, būtinai dalyvaujant šuns šeimininkui ir (arba) kitiems šeimos nariams.

Individualių užsiėmimų laikas yra derinamas su kiekvienu klientu atskirai.  Grupinių užsiėmimų laikas yra paskirtas.

Užsiėmimų trukmė - 45 min. Optimalus užsiėmimų dažnumas yra du kartai per savaitę, tačiau galimi ir kitokie variantai.

Mūsų mokykloje, dresiruojant šunis, yra naudojama teigiamo skatinimo metodika. Ši metodika turi solidų mokslinį pagrindimą ir skirtingų šaltinių yra vadinama elgesio modifikacija, paskatinimo teorija, operantiniu sąlygojimu, biheviorizmu, elgesio psichologija ir t.t. Nežiūrint į tai, kad skirtingose mokslo srityse tie patys reiškiniai įvardijami nevienodais pavadinimais, yra atrasti pagrindiniai fundamentalūs dėsniai padedantys formuoti tiek žmogaus, tiek gyvūno elgseną ir jie yra naudojami mūsų mokykloje. Žymiausi šios teorijos pradininkai yra J.B.Vatsonas (D.B.Watson) (1878-1958), E.Torndaikas (E.Thorndike) (1874-1949) ir B. F. Skineris (B. F. Skinner) (1904-1990). Vėliau šią teoriją labai kūrybingai išplėtojo K. Prajor (K. Pryor), klikerio (clicker) išradėja, kuri ir yra tikroji mano mokytoja.

Labai dažnai žmonės dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali atvykti su savo augintiniu į dresūros aikštelę, tačiau nori turėti paklusnų keturkojį. Tokiu atveju dresuotojas gali atvykti į kliento namus ir pravesti užsiėmimų kursą, taip išsprendžiant šią problemą.

Šiuo atveju pradėti šuns mokymą galima jau po kelių savaičių nuo šuniuko ar šuns atsiradimo namuose, nes  šuniukas ar šuo jau bus pakankamai gerai prisitaikęs prie naujųjų šeimininkų ir naujų namų aplinkos.

Dresūros mokykloje "Šarmas VILNIUJE" mokomi ir dresuojami visų veislių šunys. Pradėti šuns mokymą galima nuo 3 mėn. amžiaus, nes tokio amžiaus šuniukai jau yra paskiepyti ir pakankamai gerai prisitaikę prie naujųjų šeimininkų ir naujų namų aplinkos. Atvykimas į dresūros aikštelę ir malonūs užsiėmimai jiems yra puiki proga ištyrinėti juos supantį pasaulį.

Kuo ankščiau pradedamas šuniuko mokymas, tuo greičiau jis įpranta paklusti savo šeimininkui, o kuo greičiau šeimininkas įgyja teisingus bendravimo su savo augintiniu įgūdžius, tuo greičiau randamas abipusis supratimas, kuris ir nulemia tolimesnį sėkmingą ir malonų bendravimą tarp žmogaus ir jo keturkojo augintinio.

© 2022 Šarmas Vilniuje! Visos teisės saugomos. Versija - 11.0
Web Analytics